Tere
Teen küsitlust oma diplomitöö jaoks. Ehk leiaksite aega vastata:D
Vastused on oodatud siia ja meiliaadressile [email protected]
Uuring puudutab Viinistu küla Lahemaal.
Siit tulevad küsimused:
- Kas ja kuidas olete kuulnud Viinistu külast?
- Kas olete külastanud Viinistut? (kunstigaleriid, teatrietendust, kontserte, restorani, konverentsi/seminari, lihtsalt läbisõidul )
- Kuidas jäite rahule nähtuga /kogetuga?
- Kas külastaksite veel Viinistut? (Kui ei ole varem käinud, kas tahaksite külastada Viinistut? )
- Mis on Viinistu plussid Teie arvates?
- Mis on Viinistu puudused Teie arvates?
- Kas olete ka külastanud Mohni saart? Miks? Muljed?
- Kas külastaksite Viinistut, kui seal oleks võimalus tegeleda nt jahiturismiga, mereturismiga, kalaturismiga, jalgrattaturismiga, elamusturismiga (valige endale meelepärane või lisage veel midagi, mis Teid huvitaks) ?
- Mida annaks veel teha Viinistul või Mohni saarel?
Ette tänades,
Ave