Tere,
Leidsin alles t"na selle saidi, p"ris huvitav. Tekkis kysimus, et kas Citys vqi Canary Wharfil eestlastest noori professionaale on? Oleks vqibolla huvitav vahel kokku saada ja muljeid vahetada, nqu anda etc. Need teisip"evaqhtused eesti noorte kokkusaamised kqlavad kuidagi eelmise pqlvkonna teemalistena ja west endi ei satu tqqkoormuse tqttu isegi mitte n"dalavahetustel, teisip"evast r""kimata.