Kas leidub kedagi kes on seal kandis maja rentinud nädalaks või paariks. Ehk on mõnda konkreetset kohta soovitada. Minek on septembris ja inimesi 4, neid mida olen vaadanud on jäänud 400 ja 600 euri vahele. Tore kui keegi oskaks omast kogemusest mingitki nõu anda.