Selline küsimus, kuna pole iialgi varem iseseisvalt välismaalt hotelli broneerinud ja orgunninud, siis millele tuleks Berliinist hotelli reserveerides ja tasudes eriti tähelepanu pöörata, et mitte petta saada. Kaas broneerides inetrnetis ja arve alusel tasumisel saab kohale jõudes ikka hotellikoha kätte?
Teine küsimus Berliini ühistranspodi kohta, mis vahe on U bahnil ja S Bahnil. Kas trammid on nendele lisaks hoopis kolmas süsteem? Lugesin internetist, kuid ei saanud päris täpselt aru.