Kas kellelgi on kogemusi autorendifirmaga PEPECAR? Sai seal broneeritud kaheks nädalaks buss. Nüüd tahaksi teada, kuidas see firma on? Usaldusväärne? Ja kui meil oleks huvi renitda näiteks autokülmik, siis kas frimast on see samuti võimalik? Mida silmas pidada kui hakata sutole (kohal) kindlustust tegema? Ehk veel mindit nõu, millele ise ei oskagi veel tulla? Tänan