olen huvitatud autorendist horvaatiast, aga avis, hertz jm. suuremad firmad pakuvad suht kirvehindu. silmapiirile on jäänud selline kohta nagu https://www.economycarrentals.com
kaheks nädalaks saab sealt auto justkui 350 euroga.
kas kellegil on kogemusi selle teenusepakkujaga?