Lendan Estonian Airiga Berliini ja vaja lõuna pool asju ajada...kas kellegil on kogemust auto rentimise alal...netist uuridest paistab, et 4 päevaks alla 3000 eegu midagi ei leia. Kas oleks mõistlik auto võtta lennujaama asemel kusagilt linnast?