Tere,
Soov on jõuda Põhja-Itaaliasse Milaano ümbruskonda. Kas keegi lugejaist-kirjutajaist on sõitnud sinna marsruudil Leedu-Varssavi-Poznan-Nürnberg-Šveits ... ja allapoole? Šveitsist teatavasti kiirteid pidi läbi sõites tuleb hankida aastane vinjett (25€), kuid kas mäealuseid tunneleid pidi liigeldes tuleb samuti midagi maksta? Pean silmas Mont Blanc alt läbi sõitmist. Või oskab keegi soovitada head marsruuti?
Tänud ette,
Taavi