Enam-vähem sama on küll ennegi küsitud, aga küsin siiski üle. Palun kirjutage kohti (külasid, linnasid,losse, kirikuid jne) kuhu tasub minna. Palun kribage üles soodsad majutuskohad, millega olete ise rahule jäänud. Kuidas kogemused näitavad, kas ööbimiskohad (kämpingud, noortehotellid, B&B-d) tuleb ammu enne bronnida või võib lihtsalt suvel kohale sõita ja siis ka vabu kohti leida?