Plaan minna juunikuus nädalaks autoga Norrasse. Reisiseltskonnas 4 last vanuses 2-7a. Soovitage palun mis kohti külastada, et lastel ka väga igav ei hakkaks. Muidugi Norra loodus on ise hingemattev (15a tagasi käinud ise) aga mis kohti külastada. Kindlasti tahaks Põhja-Norras ära käia. Kas oleks mõttekas minna autoga laevaga Rootsi ja sealt kohe põhja põrutada? Olemas on suur telk, kas telkimiskohti ikka jatkub?
Oleks igasugused reisimuljed oodatud Norra kohta :)