Nõndaks, plaanin tasapisi järgmisse aastasse pisikest autoekspeditsiooni Kesk-Aasiasse ning sellest tulenevalt paar pisikest praktilist küsimust targematele.
Kas kellelgi on kogemusi omal käel Kasahstani, Kõrgõstani ja Usbekistani viisade välja ajamisega [Tadžikistaniga sain kevadel aasta ise hakkama]? Ennekõike oleks vaja soovitust usaldusväärse kohaliku reisibüroo suhtes, kes suudaks viisakutsed/kinnitused kohapeal ära korraldada - kuidas käis arveldamine jne.
Kas keegi on üldse Eestist sinnakanti viimasel ajal autoga sattunud, elik milline näeb välja autoga noisse ülalmainitud riikidesse sisenemine, milliseid huvitavaid dokumente kohalikud piirivalvurid oma loomingulisuses nõutada [elik mida peaks (võiks) vene keelde tõlkima, mida lasta notariaalselt tõestada, etc].
Kas Kõrgõstani jaoks on vaja viisakutset või mitte. Internetist leiab selle kohta suht vastuolulist informatsiooni.
Lisaks on teretulnud kõik muud hääd nõuanded nii siia kui ka aadressile eipaehi [a] yahoo.com