Suvel plaan minna oma autoga Dubrovnikusse. Küsimus selles kas tasub hakata üritama minna läbi Bosnia. Millised on seal teeolud ja kämpigute võimalused. Ehk on kellelgi kogemusi Bosniast läbisõidu kohta.