Küsimus neile kes on võtnud rendiauto lastega reisil. Missugused lastetoolid teile on antud ja kas saite ise valida? Kas erinevatel toolidel on on ka erinev hind? Ise tahame broneerida rendiautot Itaalias sõiduks. Kaasas ka 2 last 5a ja 7a. kel oleks autosse vaja mingit lasteistet. Siit Eestist oleme uurinud 3 firmast, kuid nad pole eriti midagi osanud öelda, ühest öeldi lausa, et toolid on kuni 5aastastele. Aga kuidas siis 7aastane sõidab? Pakutud hind 50eur on kah päris kallis, arvestades, et 7a sobiks ka lihtsalt istumisealus. Ise kardan, et kui siin ka toolid kinni panen ja ära maksan, selgub äkki kohapeal, et tegu pisikestele lastele mõeldud toolidega. Teine küsimus on veel, et kas Hertz ongi kallim rendifirma, kuna nende pakutud hind oli jupp maad kallm kui Avis ja Europcar.