Tere
Huvitavad sellised kogemused mis puudutavad auto ülesütlemisi Euroopas. Kas remonditöökoja leidmine oli lihtne, palju maksis, kaua ootama pidite jne. Igaks juhuks tahaks teada...
Soovin kõigile autoreisijatele nael kummi!