asjade saatmine

Tere! Iiris elatud aasta jooksul on kraami kogunenud ja nyyd vaja kodumaale naasta. Kas kellelgi on kogemusi DHL-i v'oi muu taolise firmaga, palju maksab, et saata oma varanatuke Eestisse? "Akki keegi lendab 31 juuli ilma suurema sumadanita, aitaks tytarlast lisakohvriga?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased