Mul selline küsimus: eelmisel aastal oli operatsioon, mille käigus paigaldati jalga metallist varras. Ülehomme on väljasõit Tuneesiasse. Lasin perearstil kirjutada eesti k tõendi ja kavatsen röntgenpildid, (kus on peal mu nimi ja isikukood), samuti kaasa võtta. Küsimus selline: kui kellelgi on kogemusi - kas tõend peaks olema kirjalikult ka inglise k, et tagasitulekul ei tekiks probleeme. või saab ka nii läbi, et näitan eesti k töendit, tölgin selle ise neile inglise keelde, pluss on ette näidata ka röntgenpildid. Aitäh kõikidele vastajatele juba ette ! (te päästate ja säästate mu närvid :D)