paluks infi AINULT kellegi omadest isiklikest kogemustest: kas alaskal sellistesse eskimokyladesse kus nad veel oma keelt r'a'agivad p'a'aseb vaid lennukiga v6i on neid ka kusaigl autoteede 'a'ares? m6tlen seda dalton hwy-d mis viib j'a'amere 'a'arde? kuidas o jaanip'aeva paiku lugu s'a'askedega? thnx!