Ärge sõitke TopToursiga

Tahtsime veeta unustamatu puhkeaega Egiptuses. Meri, päike, rand... Väga kaua ja tõsiselt valisime firmat ning hotelli. Lõpuks valisime sobivat hotelli all inclusivega ja nautisime piltidega. Broneerisime 2 kohta enam kui kui aega varem, tasusime kogu summa ja olime väga õnnelikud, väljudes Toptoursi kontorist. Reisidokumentidel oli kirjutatud: Head reisi!!! Aga... Paar päeva pärast helises telefon. Vestluse sisu oli selles, et isegi kui meil on juba vaucerid käes - hotelli meid ei lasta! Kohti pole. Kuhugi kadusid.:) Anti valima kahe "luksuslikku" hotellide vahel. Esimene oli 15 km kaugusel linnast, teine aga 2 km kaugusel rannast ja rand veel kuulus teisele hotellile. Loomulikult see kõik ei meeldinud meile ja otsustasime saada täiendavat infot. Proua Eha Luite ei teadnud mitte midagi sellest ja lubas; et kõik saab ok. Ta helistas ümber ja ütles, et on olemas mingeid probleeme ning kõik on veel ebatäpne, aga isegi kui meile tagastatakse meie hotelli, siis toitlustamine on juba mitte all inclusive, aga lepingus see punkt oli märgitud. Soovime teile väga ära reisida koos TopToursiga. Kui Te tahate pikki närvilisi vestlusi telefoni teel tuima ja häbitu personaliga, siis see firma on Teie jaoks. Praegu võtame me oma raha tagasi, aga sõita kuhugi juba ei jõua. Aitäh TopToursile.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased