Selline küsimus, kas Eestist kaasa võetud elektrooniline varustus Austraalia vooluvõrgus normaalselt töötab või on mingeid adaptereid vahele tarvis. On neil üldse 2pin pistikud või mingid kolme otsalised pistikud nagu brittidel?